drosiseifi.lv
Reģistrēties

Serviss

SERVISS

Mūsu ekspertu komanda sniegs Jums konsultācijas un atbalstu par visām tehniska rakstura problēmām, kas var skart seifu. Mūsu servisa inženieri var Jūs konsultēt ne tikai par mūsu mājas lapā piedāvātajiem seifiem, bet arī par lielāko daļu tirgū esošajiem zīmolu modeļiem.

Vienkārši nosūtiet mums īsu e-pastu ar savu jautājumu/problēmu uz info@consumo.lv vai piezvaniet mums pa telefonu 67347406.

AVĀRIJAS ATVĒRŠANA

Ja esat pazaudējis seifa atslēgu vai aizmirsis tā atvēršanas ciparu kombināciju, mūsu speciālisti parūpēsies, lai Jums tomēr būtu iespējama ātra piekļuve Jūsu svarīgajām vērtslietām un dokumentiem.

PIEGĀDE

Seifa piegādei un tā uzstādīšanai Jūsu mājā vai birojā ir daudz lielāka nozīme, kā vairumam citu produktu. Mums pa spēkam ir arī īpaši sarežģīti piegādes apstākļi, taču ņemot vērā seifu gabarītus un to svaru, kas var variēt no pāris desmitiem kilogramu līdz pat vairākām tonnām, pirms tā piegādes ir svarīgi iepazīties ar piegādes apstākļiem.

Piegādes tiek veiktas ar neitrāliem transportlīdzekļiem bez uzņēmuma reklāmas, kā arī seifi atrodas neuzkrītošā iepakojumā, tādējādi ievērojot diskrētumu.

Drošības kods